Skjold IL

Kontakt

Kontakt

Spørsmål til lagledere og trenere kan du ta direkte med dem. Velg idrett i menyen ovenfor, se deretter nedtrekksmenyen "besøk våre lagsider" og velg aktuelt lag.

For utleie eller spørsmål rundt Skjoldhallen kan du kontakte Heidi Strand.

Ansatte

Rolle

Bilde

Epost Telefon

Daglig leder: Henriette Goksøyr

henriette@skjoldil.no 527 77 300

Renholder/utleie: Heidi Strand

 

heidi.strand@haugnett.no 928 97 236

 

Aktuelle utvalg:

Håndball Fotball Allidrett Innebandy

 

Hovedstyret 2018:

Rolle

Bilde

Epost Mobil

Kommentar

 Styreleder:

 Jan Vidar Strømsvold

 janvidar@stromsvold.no  920 96 227

 Konstituert

 

 Nestleder: Kåre Gaupås

 

 k.gaupas@yahoo.no  918 95 324

 1 år igjen.

 Leder fotballutvalg:
 Lasse Staurland

 lassestaurland@gmail.com

 482 77 535

 2 år igjen.

 Leder Håndballutvalg:
 Marius Alsaker

 

 marius.alsaker@gmail.com  415 99 999

 2 år igjen.

 Leder Allidrett/barneidrett:
 Rune Selle Pedersen

 rune@sellepedersen.com  982 29 328

 1 år igjen.

 Leder Innebandyutvalg:
 Jan Vidar Strømsvold

 

 janvidar@stromsvold.no

920 96 227

 2 år igjen.

 

 Styremedlem:

 Synne Bustad Pedersen

 

 synne.pedersen@hvl.no  909 91 820  1 år igjen.

 

 Styremedlem:

 Irene H. Susort

 ihsusort@yahoo.no  922 91 820  1 år igjen.

Styremedlem:

Sune Villumsen

 sune.villumsen@gmail.com  466 78 164  1 år igjen.
 

 

Offisiell hjemmeside for Skjold IL

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift